Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

#feeltheOUTDOOR

„GetBex“ – laikas gamtoje, prieinamas visiems. Šis vardas - pirmas pasirinkimas keliautojui, dviratininkui, žvejui, slidininkui ir kiekvienam kitam gamtos mylėtojui. Tai prekės, skirtos ne tik profesionalams, bet ir kiekvienam.

Mūsų misija – patenkinti visus aktyvaus žmogaus poreikius, šviesti visuomenę apie įvairius laisvalaikio praleidimo būdus ir galimybes, užtikrinti tvarumą ir kryptingą ekologiškumą prekių asortimente.

Remiamės tvarumo ir ekologijos principais, tikime ilgo tarnavimo laiko, tvariai pagamintomis prekėmis, kurias prireikus galima atnaujinti ir pataisyti.

Griebkite kuprinę ir susitiksime miške!

Šiuolaikinio žmogaus veiklos jautrumas gamtai jau seniai neduoda ramybės ir kelia daugybę klausimų. Sąmoningi gamintojai dairosi racionalių sprendimų, kurie nebūtų žalingi gamtai, tačiau išliktų patogūs Jums, ir vis dažniau renkasi tvarumą ir kryptingą ekologiškumą prekių asortimente, kurį mes ir siūlome! Tvarumo idėja paremta ilgaamžiškumu ir kokybe. Mūsų prekės ir paslaugos skirtos Jūsų patogiam ir tausojančiam laisvalaikiui gamtoje. Jauskitės užtikrinti, kad Jūsų laisvalaikis gamtoje bus malonus ir neturės skaudžių padarinių nei gamtai, nei Jums patiems.

daugiau
„There is no
such thing as
bad weather“

Partneriai

ESKA

ESKA

ESKA siūlo patvarius gaminius, kuriais klientai gali pasitikėti bet kuriuo metu ir bet kurioje vietoje, be jokių kompromisų - darbe, sporte ar kaip mados aksesuarais. Nuosekliai specializuodamasi pirštinėse, ESKA derina aukščiausius kokybės standartus su novatoriškomis naujovėmis.

Daugybė apdovanojimų, patentų ir ISO sertifikatų rodo išskirtinę gaminių kokybę ir saugą. Dėka savo ilgametės patirties ir iš to kylančio pirštinių gamybos meistriškumo, ESKA gamina apdovanojimus laimėjusius produktus pasaulinei rinkai - pagamintus Austrijoje ir visada pritaikytus atsižvelgiant į konkrečius klientų poreikius.

FJALL RAVEN

„Fjällräven“, įsikūrusi nedideliame Švedijos Örnsköldsvik miestelyje, kur kalnai ir miškai susitinka su jūra, yra lauko drabužių ir įrangos gamintoja, kuri įsipareigoja padaryti gamtą prieinamesne. Tikru švedišku stiliumi įmonė orientuojamėsi į paprastumą ir praktiškumą, ir labai gerbia aplinką.

„Fjällräven“ kuria funkcinę, tvirtą ir nesenstančią lauko įrangą, laikosi atsakingos elgsenos principų prieš gamtą, gyvūnus ir žmones, bei stengiasi įkvėpti ir ugdyti susidomėjimą lauko gyvenimu.

„Mes žygiuojame jau daugiau nei 50 metų. Ir tikimės niekada ten nepatekti“.

FJALL RAVEN
HANNAH

HANNAH

Dešimtajame dešimtmetyje visi Čekijoje buvo alpinizmo entuziastai, kurie negalėjo įsivaizduoti savaitgalių, praleistų kitur, nei ant uolų. Laipiojimas, smiltainio bokštai ir draugai - toks buvo jų pasaulis. Entuziastus siejo meilė gamtai ir troškimas pasiekti aukščiau.

1991 m. Pilsene įkurta ,,Hannah“, gaminanti aukštos kokybės laisvalaikio, slidinėjimo ir alpinizmo drabužius bei įrangą.

Naujas technologijas bei funkcionalų dizainą jau įvertino ir pamėgo tūkstančiai gamtos mylėtojų visame pasaulyje.

INOV8

2003 m. Zimbabvėje gimęs Wayne'as pastebėjo spragą OCR bėgimo rinkoje ir suprojektavo batą, kuris štormu paėmė bendruomenę. Šis batas buvo „MUDROC 290“ ir jis suteikė bėgikams tokį sukibimą, kokio jie troško.

Wayne'as greitai išplėtė kompaniją kitose rinkose ir nuo to laiko „Inov-8“ toliau augo visame pasaulyje. „Inov-8“ šiuo metu prekiaujama daugiau nei 60 pasaulio šalių, o batai kasmet praeinama šimtai podiumų.

2015 m. Japonų sportinių drabužių gamintojas „Deirscente“ įsigijo 80% „Inov-8“ grupės akcijų. Anksčiau dvejus metus dirbusi „Inov-8“ avalynės platintoja Japonijoje, Korėjoje ir Honkonge, bendrovė, turinti 80 metų amatų ir kompetencijos istoriją, tapo pagrindine akcininke. Įkūrėjas Wayne'as Edy išliko inovacijų sūkurio centre ir kartu su talentinga projektavimo komanda, įsikūrusia Didžiosios Britanijos ir JAV biuruose, siūlo daugybę įvairių trasų bėgimo, „Cross Fitness“ ir žygio apavo galimybių.

INOV8
KLEAN KANTEEN

KLEAN KANTEEN

„Klean Kanteen“ yra pirmoji įmonė, gaminanti ekologiškus, daugkartinio naudojimo butelius ir gertuves, sukurtas be BPA ir kitų pavojingų toksinų. Tai yra šeimos valdoma įmonė, įsteigta Chico mieste Kalifornijoje. Jų gaminių įvairovė - nuo izoliacinių butelių ir puodelių iki gertuvių ir kanistrų. ,,Klean Kanteen“ misija yra gaminti puikius produktus ilgam naudojimui, 100% sveikus ir saugius vartotojams.

„Įsipareigojame Jums ir planetai atsakingai žiūrėti į viską, ką darome. Nuo savo nerūdijančio plieno kūrinių iki įmonės valdymo, esame tvirtai apsisprendę gaminti saugias, aukštos kokybės prekes, kurios patikimai pakeis kasdien naudojamus vienkartinius gaminius. Mes tikimės, kad pakartotinai naudosite mūsų gaminius ilgus metus ir net dešimtmečius. Viena daugkartinė taurė ar butelis gali sukuriti didelius rezultatus.“ - Jeffas ir Michelle, bendrasavininkai, brolis ir sesuo.

LORPEN

Lorpen – funkcinės kojinės kiekvienam. Lorpen dirba su užmoju ir galimybe pažinti nežinomą, kuruiant išskirtines technologijas. Daugiau nei 30 metų įmonė dalyvauja visuose gamybos etapuose ir turi laisvę diegti naujoves bei siūlo maksimalų produktų kokybės patikimumą.

Lorpen - tai alpinistai, slidininkai, specialistai ir vieno produkto ekspertai. Įmonė gamina tik kojines ir jas padaro geresnes nei bet kas kitas.

Lorpen naudoja pažangiausią tekstilės inžinerijos ir technologijos lygį, pagrįstą meile ir pagarba gamtai, su kuria gyvename ir mėgaujamės.

LORPEN
MAMMUT

MAMMUT

Kaip aukščiausio lygio Šveicarijos aktyvaus laisvalaikio prekės ženklas, kurio šaknys siekia 1862 m., MAMMUT labai stengiasi išsaugoti tai, ką verta išsaugoti, ir patobulinti tai, kas dar nėra tobula. MAMMUT gaminių ir gamybos procesų tvarumas yra neatsiejama įmonės įsipareigojimo kokybei dalis.

MAMMUT produktai gaminami aplinkai saugiais procesais iš kruopščiai atrinktų ir kruopščiai patikrintų aukščiausios kokybės medžiagų ir komponentų, kurie atitinka aukščiausius kokybės, našumo ir tvarumo standartus.

UMAREX

UMAREX - tai drąsa judėti į priekį. Nuo pat įkūrimo 1972 m. šis prekės ženklas žengia naujų horizontų link. Įmonės įkūrėjai Wulf-Heinz Pflaumer ir Franz Wonisch turėjo itin stiprią verslumo dvasią ir užsibrėžė sau ambicingus tikslus, kuriuos pasiekė kartu su daugiau nei 850 atsidavusių darbuotojų ir partnerių Vokietijoje ir užsienyje.

Milijonai aktyvių žmonių tikisi iš „Umarex“ išskirtinių produktų - ir juos gauna. „Umarex“ sukūrė nuotykių pasaulį sportininkams, pramoginiams šauliams ir medžiotojams.

Aukštos kokybės modeliai leidžia treniruotis realistiškiausiomis sąlygomis.

UMAREX
VIKING

VIKING

„Viking“ yra itin senas tradicijas turintis laisvalaikio avalynės prekės ženklas. Jų meilė gamtai niekada nepasikeis, nors batų gamyboje įmonė eina kojon koja su pažangiausiomis technologijomis. „Viking“ visada siekia naujovių, nes klientams stengiasi pateikti geriausią produktą.

Nepriklausomai nuo to, ar tai vaikiški, ar žygio, ar guminiai žvejo, tai aukščiausios kokybės, bet kokiam orui ir reljefui tinkami, ilgamečiai, patvarūs ir novatoriški batai. 2020 m.

„Viking“ švenčia 100 metų jubiliejų. „Viking“ taip pat yra vienas seniausių Norvegijos prekės ženklų, kuris labai prisidėjo formuojant Norvegijos pramonės istoriją.

VISTA OUTDOOR

„Vista Outdoor Inc.“ yra pirmaujanti pasaulinė vartotojams skirtų gaminių dizainerė, gamintoja ir prekybininkė lauko sporto ir rekreacijos rinkose.

„Vista“ aptarnauja šias rinkas per savo įvairiapusį gerai žinomų prekės ženklų asortimentą, kuris vartotojams siūlo įvairius, į rezultatus orientuotus, aukštos kokybės ir novatoriškus produktus, įskaitant sportinę amuniciją, lauko gaminius, lauko maisto gaminimo sprendimus, sporto optiką, hidratacijos sistemas, tolimojo atstumo ieškiklius, sportiniai šalmus ir akinius, avalynę bei įvairius dviračių aksesuarus.

Įmonė aptarnauja platų galutinių vartotojų ratą, įskaitant lauko entuziastus, medžiotojus ir šaulius, profesionalius sportininkus, taip pat teisėsaugos ir karinius specialistus.

VISTA OUTDOOR
WALTHER

WALTHER

Šiandien „Walther“ yra vienas iš pirmaujančių sportui ir policijai skirtų ginklų gamintojų. Policijos padaliniai, ginkluotosios pajėgos ir sportiniai šauliai labiausiai vertina šių šautuvų ir rankinių ginklų kokybę. Legendinius „Walther“ pagamintus ginklus labai vertina kolekcionieriai. Sporto šaulių ir policijos tarnyba.

„Walther“ policijos ginklai tapo tikra legenda, jie naudojami Vokietijoje ir visame pasaulyje. „Walther“ sportiniai ginklai yra vieni novatoriškiausių rinkoje. Geriausi tarptautiniai sportininkai jų pagalba iškovoja aukso medalius. „Walther“ taip pat teikia specialią paslaugą, skirtą padėti mokyti policijos pareigūnus ir specialiuosius padalinius.

Įmonės kokybės valdymo sistema yra reguliariai sertifikuojama pagal DIN EN ISO 9001: 2008. Tai reiškia, kad Carlo Waltherio klientai ir verslo partneriai gali būti tikri, kad gaus puikius produktus ir lanksčią bei patikimą paslaugą.

visa master-card paypal webmoney paysera