Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Aprašymas

Aprašymas

Idealiai suprojektuotas, Fibaro Flood jutiklis atveria naują harmojijos ir grožio lygį. FIBARO Flood jutiklis, tai žymiai daugiau, nei užliejimo jutiklis. Įrenginys jungia kelias naudingas funkcijas parinktas su mintimi apie saugumą ir naudojimo komfortą.

FIBARO Flood jutiklis, tai žymiai daugiau, nei užliejimo jutiklis. Įrenginys jungia kelias naudingas funkcijas parinktas su mintimi apie saugumą ir naudojimo komfortą:

- Užliejimo jutiklis;
- Temperatūros jutiklis;
- Pažeidimo aptikimas;
- Garso aliarmas;
- Teleskopiniai zondai;
- Aliarmo diodas.

Išmanieji pranešimai. Apie kiekvieną aptiktą pratekėjimą įrenginys informuoja jus nedelsinat, siųsdamas informaciją į išmanųjį telefoną. Nutraukia vandens tekėjimą aptikus pratekėjimą. Aptikus pratekėjimą sistema su elektriniais vožtuvais atjungs vandenį, sumažins hidraulinės avarijos pasekmes. Tai puiki konfigūracija, kuri apsaugos jūsų namus, kur bebūtumėte. Budi pasislėpęs - jutiklio matmenys ir forma leidžia jį patalpinti bet kurioje vietoje. Jeigu nenorite eksponuoti jutiklio, galite rūpintis jūsų namu, nekrisdamas į akis. Išmanusis saugumas: išmanioji sistema sugeba atpažinti faktus ir potencialius pavojus. Didžiulės FIBARO sistemos galimybės sujungtos su FIBARO Flood jutiklio funkcionalumu padeda apsaugoti jūsų namus anksčiau nesutinktame lygmenyje.Simbiozėje su grindų šildymu: dėl įmontuoto temperatūros jutiklio FIBARO Flood jutiklis idealiai pasiteisins kaip grindų šildymo kontrolierius. Patalpintas grindyse sumatuos šilumą tiksliai ten, kur liečia jūsų pėdos. FIBARO Flood jutiklis perduoda informaciją tiesiogiai į sistemą, kuri nedelsiant pritaiko temperatūrą jūsų poreikiams.

FIs saugumas

Išmanioji sistema sugeba atpažinti faktus ir potencialius pavojus. Didžiulės FIBARO sistemos galimybės sujungtos su FIBARO Flood jutiklio funkcionalumu padeda apsaugoti jūsų namus anksčiau nesutinktame lygmenyje.

nusis saugumas

Išmanioji sistema sugeba atpažinti faktus ir potencialius pavojus. Didžiulės FIBARO sistemos galimybės sujungtos su FIBARO Flood jutiklio funkcionalumu padeda apsaugoti jūsų namus anksčiau nesutinktame lygmenyje.

Budi pasislėpęs

FIBARO Flood jutiklio matmenys ir forma leidžia jį patalpinti bet kurioje vietoje. Jeigu nenorite eksponuoti jutiklio, galite rūpintis jūsų namu, nekrisdamas į akis.

ARO Flood jutiklio matmens ir forma leidžia jį patalpinti bet kurioje vietoje. Jeigu nenorite eksponuoti jutiklio, galite rūpintis jūsų namu, nekrisdamas į aBudi pasiFIBARO Flood jutiklio matmenys ir forma leidžia jį patalpinti bet kurioje vietoje. Jeigu nenorite eksponuoti jutiklio, galite rūpintis jūsų namu, nekrisdamas į akis.

Klauskite

Atsiliepimai

blog

visa master-card paypal webmoney paysera