Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Aprašymas

Aprašymas

Išmaniausia termostatinė galvutė pasaulyje. Novatoriškas algoritmas valdomas spalvų. Pagrindinių funkcijų sujungimas su technologija, tai raktas į revoliuciją. Mūsų termostatinė galvutė paremta patalpos tūriu apskaičiuoja laiką, kokio reikia, kad būtų pasiekta jūsų norima temperatūra. Daugiau, temperatūros vertę perskaitysite pagal spalvas. Pabandykite, nustatykite savo temperatūrą ir atraskite spalvų magiją. Įspūdingas galimybių spektras: patikrinkite, kaip neįprastai lengvai ir efektyviai gali būti valdomas šildymas. Vietoje pavienio valdančio įrenginio FIBARO siūlo išmaniąsias tarpusavyje bendradarbiaujančias galvutes, kurias galite diegti bet kokiame radiatorių kiekyje. Bet kada ir bet kur valdykite rankiniu būdu, nuotoliniu būdu, balsu, prietaikos pagalba šildymą kiekvienoje jūsų namo patalpoje. Jokios kitos galvutės nesiūlo tokio šiluminio patogumo ir tokių galimybių:

- Novatoriškas šilumos valdymas patalpose;
- Tikslus temperatūros matavimas;
- Tvarkaraščio režimas;
- Novatoriški algoritmai leidžia pritaikyti įrenginius patalpos sąlygoms;
- Ženklus šildymo išlaidų sumažinimas;
- Taupumas ir komfortas įmontuoto akumuliatoriaus, pakraunamo kartą per sezoną, dėka.

Puiki kiekvienu atžvilgiu. Pažangiausia technologija ir tobulas atlikimas sudaro uniklią visumą, kuri pakeis jūsų namus. Temperatūros valdymas dar niekuomet nebuvo toks tikslus ir vienu metu paprastas. Pagalvokite, kodėl turėtumėte šildyti visą pastatą arba šalti savo keturiuose kampuose? Namą sudaro daugelis patalpų, o kiekviena iš jų privalo būti šildoma atitinkamu būdu. Individualūs grafikai. Naudokitės grafikais pritaikytais paskirų patalpų pobūdžiui. Užtikrinkite sau didžiausią komfortą per tinkamai pritaikytą temperatūrą kambariui, dienos metui ar jūsų įpročiui.

Klauskite

Atsiliepimai

blog

visa master-card paypal webmoney paysera