Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Aprašymas

Aprašymas

Nubuko odos batai, siekiančiam geriausio. Naujienoje iš ,,Treksta" įdiegtos naujausios technologijos užtikrina, jog kitų batų nebenorėsite.

Technologijos:
- ,,HyperGrip" padas, pagamintas iš patentuoto gumos junginio suteikia batams geriausias įmanomas ilgaamžiškumo ir patogumo savybes.
- ,,I.S.T" (Independent Suspension Technology) specialus pado sluoksniavimas neleidžia pėdai pavargti vaikščiojant netolygioje vietovėje. Speciali bato pado paviršiaus struktūra suteikia spaudimą ne pėdai, o bato apačiai.
- ,,Ice Lock" idėja kilo žingsniuojant į darbą ledu dengtu keliu. Juk būtinybė - išradingumo motina. Dėl ,,Ice Lock" technologijos batai puikiai sukimba su bet kokiu paviršiumi.
- ,,Gore-Tex" membrana užtikrina batų neperšlampamumą bei pralaidumą orui. Membrana išgarina vandenį (prakaitą), tad Jūsų pėda niekad nebus drėgna.

Medžiaga: % nubuko oda
Membrana: Gore-Tex

Klauskite

Atsiliepimai

blog

visa master-card paypal webmoney paysera