Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Aprašymas

Aprašymas

22L kasdienė kuprinė su lengva prieiga ir skraiste nuo lietaus. Intuityvaus dizaino kuprinė Skarab 22 - paprasta ir stilinga žygio kompanionė. Sukurta siekiant visapusiško universalumo, Skarab 30 pasižymi didele talpa, kuri puikiai tinka dienos ilgumo nuotykiams. Inovatyvi Bump-Foam nugaros sistema suteikia komfortą ir ventiliaciją, o paminkštintas juosmens diržas leidžia perkelti kuprinės svorį ant klubų, kai kuprinė yra pilna ir sunki.

Plačiai atsitraukiantis kuprinės viršus leis lengvai prieiti prie kuprinės turinio, o išorinis vandens gėrimo sistemos skyrius leidžia lengvai įdėti rezervuarą, neiškraunant daiktų iš kuprinės. Viršutinėje dalyje esanti specialios medžiagos kišenė, apsaugos jūsų akinius ar elektroniką nesubraižytą. Kuprinės apačioje paslėpta kišenė suskraiste nuo lietaus. Juosmens diržo kišenės leis lengvai pasiekti būtiniausius žygio elementus, o priekinė kuprinės kišenė - saugi ir patogi vieta laikyti neperšlampamai striukei. Užtraukiamos šoninės kišenės yra pakankamai didelės sutalpinti 1L vandens butelį. Vidinė tinklinė kišenė po gaubtu - puiki vieta laikyti vertybes.

- AirScape nugaros sistema;
- Krūtinės dirželis su švilpuku;
- 15mm šoniniai kompresiniai diržai;
- Yra galimybė pritvirtinti ėjimo lazdas.

Medžiaga: 210D Nylon Diamond Ripstop
Talpa: 22 l
Matmenys: 52 x 31 x 27 cm
Svoris: 740 g

Klauskite

Atsiliepimai

blog

visa master-card paypal webmoney paysera