Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Aprašymas

Aprašymas

Šie itin patvarūs įvairioms sporto šakoms skirti serijos „fēnix“ laikrodžiai suteikia galimybę prie treniruočių pridėti žemėlapius, muziką, išmanų tempo planavimą ir ne tik. Bet kokį iššūkį priimti galėsite nelaukdami.

SPORTO PROGRAMOS
Naudokite iš anksto įkeltus bėgimo (įskaitant bėgimą takais ar takeliu), plaukimo, važiavimo dviračiu, žygių, irklavimo, slidinėjimo, golfo ir kitus profilius.

SLIDINĖJIMAS NE TRASOMIS
Šis profilis gali atskirti slidinėjimą ir kopimą bei parodo kilimui bei leidimuisi būdingą atitinkamą metriką.

SLIDINĖJIMO KROSO DINAMIKA
Kai prie laikrodžio prijungiamas krūtinės dirželis „HRM-Pro™“ (parduodamas atskirai), slidinėjimo galios metrikos funkcija padeda išmatuoti faktinį slidinėjimo kroso treniruočių krūvį.

ENERGIJOS VALDYMO PROGRAMA
Sužinokite, kaip įvairūs nustatymai ir jutikliai veikia jūsų laikrodžio baterijos veikimo trukmę, kad, jei prireiktų, šią trukmę galėtumėte pailginti.

PULSO MATAVIMAS ANT RIEŠO
Laikrodis nuolat matuoja jūsų pulsą1 ir įspėja, jei ilsintis jis yra per aukštas arba per žemas. Jis taip pat padeda nustatyti, kaip intensyviai judate veiklos metu – net ir po vandeniu.

„BODY BATTERY™“ ENERGIJOS MONITORIUS
Optimizuokite organizmo energijos atsargas, tam naudodamiesi pulso kitimo, streso, miego ir kitais duomenimis, kad galėtumėte įvertinti, kada esate pasiruošę būti aktyvūs, o kada reikėtų pailsėti.

„BODY BATTERY™“ ENERGIJOS MONITORIUS
Optimizuokite organizmo energijos atsargas, tam naudodamiesi pulso kitimo, streso, miego ir kitais duomenimis, kad galėtumėte įvertinti, kada esate pasiruošę būti aktyvūs, o kada reikėtų pailsėti.

EFEKTYVUMO METRIKA
Matykite išplėstinę treniravimosi metriką, apimančią bėgimo dinamiką1, pagal šilumą ir aukštį pakoreguotą VO2 maksimumo vertę, jėgų atgavimo patarimus ir ne tik.

JĖGŲ ATGAVIMO LAIKAS
Po kiekvienos treniruotės sužinokite jėgų atgavimo laiką – kada būsite pasiruošę kitai sunkiai treniruotei. Laikrodis net atsižvelgia į treniravimosi intensyvumą ir tokius veiksnius kaip stresas, kasdienis aktyvumas bei miegas.

KASDIENIŲ TRENIRUOČIŲ PASIŪLYMAI
Treniravimosi gairių funkcija, atsižvelgianti konkrečiai į jus ir jūsų fizinio pasirengimo lygį, teikia kasdienes bėgimo ir važiavimo dviračiu rekomendacijas pagal esamą jūsų treniravimosi krūvį ir būseną.

BATERIJOS VEIKIMO TRUKMĖ
Vidinė įkraunamoji ličio baterija veikia iki 9 dienų išmaniojo laikrodžio režimu, 6 valandas GPS režimu klausantis muzikos ir iki 34 dienų baterijos taupymo režimu.

TECHNOLOGIJA „PACEPRO™“
Pirmoji tokio pobūdžio funkcija „PacePro“ su pagal įkalnės statumą koreguojamomis nuorodomis padeda palaikyti tempą bėgant trasa.

GOLFO AIKŠTYNAI
Naudokitės spalvingais „CourseView“ žemėlapiais su daugiau nei 41000 golfo aikštynų iš viso pasaulio, taikymosi ir „PlaysLike Distance“ funkcijomis.

MENSTRUACIJŲ STEBĖJIMAS
Programa „Garmin Connect™“ stebėkite menstruacijų ciklą arba nėštumą. Registruokite simptomus, gaukite patarimų dėl mankštos ir mitybos bei naudokitės kitomis funkcijomis. Gaukite išsamios informacijos į riešinį įrenginį naudodamos menstruacijų ciklo stebėjimo valdiklį ir nėštumo stebėjimo programą.


Pulso ir pulsoksimetro jutikliai ant riešo suteikia vertingos informacijos apie jūsų fizinį pasirengimą


Dinaminė funkcija „PacePro™“ padeda sumaniau bėgti įvairių tipų vietovėmis


Jau įkelti slidinėjimo žemėlapiai su daugiau nei 2000 kurortų iš viso pasaulio


Bėgimo ir važiavimo dviračiu efektyvumą matuokite būdais, apie kuriuos dar neseniai nė nenumanėte


Neleiskite baterijos veikimo trukmei jūsų riboti; išmaniojo laikrodžio režimu baterija veikia iki 9 dienų


Sinchronizuokite su mėgstamomis srautinio klausymosi platformomis ir muzika mėgaukitės be telefono

 

Klauskite

Atsiliepimai

blog

visa master-card paypal webmoney paysera