Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Aprašymas

Aprašymas

„P68 Patfinder Automatic“ traukia dėmesį savo aiškia ir neperkrauta forma. Šis įspūdingas laikrodis rodo ne tik laiką, bet ir kelią. Korpusas pagamintas iš juodinto nerūdijančio plieno, su tiksliu šveicarišku mechanizmu ir detaliu, lengvai nuskaitomu ciferblatu. Rodiniai ir skaičiai yra paprasti ir aiškūs. Matinis paviršius derinamas su poliruotais kraštais. Atidžiau pažvelgus į ciferblatą, atsiskleidžia dar viena „P68 Pathfinder Automatic“ savybė: įmontuotas kompasas, valdomas sukama karūnėle ties 8 val. Kompaso, saulės padėties ir valandinės rodyklės pagalba galite lengvai nustatyti savo padėtį net atokiausiuose pasaulio kampeliuose. Kaip ir visuose „Traser“ laikrodžiai, šiame įdiegta ilgalaikė savaiminio apšvietimo „Trigalight®“ technologija kartu su „Super-LumiNova“. Nors „Super-LumiNova“ apšvietimas palaipsniui nyksta, „Trigalight®“ ryškumas išlieka visam laikui. 

„Traser Swiss H3“ laikrodžiams būdinga išskirtinė „Trigalight“ savybė: ypatingai maži dujinio tričio šviesos šaltiniai (GTLS - Gaseous Tritium Light Sources). Patentuotos tričio dujų kapsulės „Trigalight“ skleidžia 100 kartų stipresnę šviesą, nei panašios šviesos sistemos, naudojamos laikrodžių ciferblatams apšviesti. „Trigalight“ kapsulės šviečia savaime ir nereikalauja jokių papildomų elektros šaltinių (baterijos, saulės energijos ar kt.). Gamintojo garantija šviečiančioms tričio dujų kapsulėms „Trigalight“ - 10 metų.

- Šviesos elementai: „Trigalight®“ ir „Super-LumiNova“;
- Korpuso medžiaga: juoda danga dengtas nerūdijantis plienas;
- Mechanizmas: šveicariškas automatinis ETA 2824;
- Stiklas: antireleksinis safyro kristalas;
- Korpusas: juodintas nerūdijantis plienas
- Korpuso skersmuo: 46 mm
- Karūnėlė: užsukama;
- Rodyklių skaičius: 3;
- Atsparumas vandeniui: 100 m / 10 ATM;
- Apyrankės medžiaga: NATO tekstilė.
 

Klauskite

Atsiliepimai

blog

visa master-card paypal webmoney paysera