Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Aprašymas

Aprašymas

Šis laikrodis sukurtas taip, kad būtų galima lengvai nuskaityti laiką net sutemus ar naktį, nenaudojant išorinių šviesos šaltinių, todėl puikiai tinka medžioklei tamsiuoju paros metu. Laikrodžio „Hunsrück“ korpusas pagamintas iš aukštos kokybės polikarbonato, su safyro kristalo ciferblatu. Kvarcinis mechanizmas, datos langelis, ciferblatas ir rodyklės su H3-GLTS apšvietimu užbaigia bendrą vaizdą.

„Capra“ laikrodžiai pažymėti kokybės ženklu „Pagaminta Vokietijoje“. Laikrodžių širdis - garsieji šveicariški kvarco mechanizmai „Ronda“, įmontuoti į vandeniui atsparų polikarbonato korpusą. Laikrodžių skaitmenys ir rodyklės apšviečiami H3-GTLS sistema, todėl jie lengvai nuskaitomi net visiškoje tamsoje.

Apšvietimo technologija ,,H3-GTLS" yra kilusi iš angliško ,,GTLS - Gaseous Tritium Light Sources", tai yra ypatingai maži dujinio tričio šviesos šaltiniai. Patentuotos tričio dujų kapsulės ,,Trigalight" skleidžia 100 kartų stipresnę šviesą, nei panašios šviesos sistemos, naudojamos laikrodžių ciferblatams apšviesti. ,,Trigalight" kapsulės šviečia savaime ir nereikalauja jokių papildomų elektros šaltinių (baterijos, saulės energijos ar kt.).

- Korpuso skersmuo: 40 mm
- Atsparumas vandeniui: 100 m (10 ATM / 10 barų);
- H3-GLTS dujiniai šviesos šaltiniai;
- Ciferblatas: safyro krištolas;
- Korpusas; juodas polikarbonatas;
- Šveicariškas kvarco mechanizmas "Ronda";
- Silikoninė apyrankė;
- Svoris: 58 g

Klauskite

Atsiliepimai

blog

visa master-card paypal webmoney paysera