Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Aprašymas

Aprašymas

Jūs kuriate savo kelią, o mes sukūrėme GPS laikrodį „Instinct Solar“, kuris jus lydės kiekviename kelio žingsnyje – nesvarbu, kaip toli ketinate eiti.

SUKURTAS TAIP, KAD BŪTŲ PATVARUS
Pluoštu sutvirtintas polimero korpusas, chemiškai sustiprintas, įbrėžimams atsparus „Corning® Gorilla®“ stiklas ir saulės energija maitinama baterija įrenginiui suteikia neregėto patvarumo.

SUKURTAS, KAD MESTŲ IŠŠŪKĮ
Prislopintų spalvų, didelio kontrasto ekranai ir tikslingai pritaikytas dizainas – viskas šiame netradiciniame išmaniajame laikrodyje. Tegul jis palydi jus į bet kurią misijos vietą.

SAULĖS BATERIJA
Priklausomai nuo saulės energijos intensyvumo, „Instinct“ baterija veikia neįtikėtinai ilgai. Tyrinėkite šį pasaulį nepaisydami laiko ribų!

KARINIS STANDARTAS 810
„Instinct“ pagamintas pagal karinį JAV standartą 810, todėl yra atsparus karščiui, smūgiams ir vandeniui (apskaičiuota iki 100 metrų).

ENERGIJOS VALDYMO PROGRAMA
Sužinokite, kaip įvairūs nustatymai ir jutikliai veikia jūsų laikrodžio baterijos lygį, kad prireikus galėtumėte prailginti jos veikimo trukmę.

MATOMUMO TAMSOJE SUDERINAMUMAS
Ekrane, kurį galima skaityti naktinio matymo akiniais, perjunkite dienos bei nakties režimą.

SLAPTUMO REŽIMAS
Tapkite nepasiekiami įgalindami slaptumo režimą, kuris nustos saugoti ir bendrinti jūsų GPS padėtį bei išjungs belaidį ryšį ir komunikaciją.

DVIEJŲ PADĖČIŲ FORMATAS
Sinchronizuokite savo buvimo vietą su kitais, tame pačiame ekrane matydami ir universalųjį skersi̇nį ̀Merkatoriaus tinklą (UTM), ir karinio koordinatinio tinklo nuorodų sistemą (MGRS).

NUMATOMI KELIO TAŠKAI
Visada žinokite kelią atgal – sukurkite kelio tašką, kuris, prieš pradedant kelionę, žymės jūsų transporto priemonės vietą.

„JUMPMASTER“ REŽIMAS
Apskaičiuokite aukštumines išmetimo vietas pagal karines gaires. Iššokę atsidurkite numatytoje vietoje.


Įsitikinkite, kaip ilgai gali veikti saulės energija įkraunama baterija.


Karinis standartinis tvirtumas leidžia žaisti be jokių ribų.


GPS, GLONASS ir „Galileo“. 3 geriausi draugai gamtoje.


Treniruokitės išmaniau, naudodamiesi ant riešo įtaisytomis sporto programomis.


Gaukite pranešimus iš telefono tiesiai ant savo riešo.


Darykite daugiau. Kraukite mažiau. Įjungus išmaniojo laikrodžio režimą, baterija gali veikti iki 54 dienų.

Klauskite

Atsiliepimai

blog

visa master-card paypal webmoney paysera