Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Aprašymas

Aprašymas

Juoda danga dengto plieno korpusas ir apyrankė. Šveicariškas automatinis mechanizmas. Įbrėžimams atsparus safyro krištolo ciferblatas. Atsparumas vandeniui 10 ATM / 100 m, užsukamos karūnėlės - galima maudytis, plaukioti, nardyti, buriuoti ir užsiiminėti kitomis vandens sporto šakomis. Kompaso žiedas integruotas į korpusą. Dydis: 46 mm. Savaiminio apšvietimo technologija - „Trigalight“ ir „Super-LumiNova“.

Šveicarų koncernas MB-Microtec AG yra pasaulinis rinkos lyderis gaminantis ypatingai mažus dujinio tričio šviesos šaltinius (GTLS - Gaseous Tritium Light Sources). Patentuotos tričio dujų kapsulės ,,Trigalight" skleidžia 100 kartų stipresnę šviesą, nei panašios šviesos sistemos naudojamos laikrodžių ciferblatams apšviesti. ,,Trigalight" kapsulės šviečia savaime ir nereikalauja jokių papildomų elektros šaltinių (baterijos, saulės energijos ar kt.).

- „Trigalight“ ir „Super-LumiNova“ apšvietimo sistema;
- Šveicariškas automatinis mechanizmas;
- Korpusas: 46 mm
- Safyro krištolo stiklas su atspindžių filtru;
- Laikrodžių dėklas iš nerūdijančio juoda danga dengto plieno;
- Juodas ciferblatas;
- Užsukamos karūnėlės;
- Atsparumas vandeniui: iki 100 m (10 atm / 10 barų).
 

Klauskite

Atsiliepimai

blog

visa master-card paypal webmoney paysera