Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Aprašymas

Aprašymas

Nesvarbu, ar smėlio audra dykumoje, ar minusinė temperatūra poledinėje žūklėje, ar nesiliaujantis lietus miške - naujasis „P96 Evolution“ laikrodis lengvai atlaiko visus iššūkius ir daro įspūdį savo lengvumu bei tvirtumu. Stipraus charakterio ir patikimas - šiuo laikrodžiu galite pasikliauti naktį ir dieną, metai iš metų.

„Traser Swiss H3“ laikrodžiams būdinga išskirtinė „Trigalight“ savybė: ypatingai maži dujinio tričio šviesos šaltiniai (GTLS - Gaseous Tritium Light Sources). Patentuotos tričio dujų kapsulės „Trigalight“ skleidžia 100 kartų stipresnę šviesą, nei panašios šviesos sistemos, naudojamos laikrodžių ciferblatams apšviesti. „Trigalight“ kapsulės šviečia savaime ir nereikalauja jokių papildomų elektros šaltinių (baterijos, saulės energijos ar kt.). Gamintojo garantija šviečiančioms tričio dujų kapsulėms „Trigalight“ - 10 metų.

- Korpuso medžiaga: stiklo pluoštas sutvirtintas poliamidu;
- Korpuso išmatavimai: 44 mm
- Stikliukas: antirefleksinis safyro kristalas;
- Rodyklių skaičius: 3;
- Balansas (Bezel): stiklo pluoštas sutvirtintas poliamidu;
- Balanso (Bezel) tipas: vienkryptis besisukantis balansas (Bezel);
- Atsparumas vandeniui: 200 m / 20 ATM;
 

 

Klauskite

Atsiliepimai

blog

visa master-card paypal webmoney paysera