Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Aprašymas

Aprašymas

„Garmin Foreunner 35“ – gerokai pigesnis už daugelį sportinių laikrodžių, tačiau žema kaina neturėjo įtakos jo sugebėjimams. Kūrėjai nesileido į kompromisus ir „apginklavo“ prietaisą GPS imtuvu bei širdies pulso matuokliu.

Naudodamas palydovinę navigacijos sistemą „Forerunner 35“ stebi treniruočių intervalus, bėgant ar važiuojant dviračiu įveiktą atstumą bei pasiektą greitį. Laikrodis padeda palaikyti treniruočių intensyvumą ir praneša apie sumažėjusį greitį.

Be to, prietaisas registruoja kasdienį fizinį krūvį: nueitus žingsnius, nuotolį, apskaičiuoja sudegintas kalorijas ir analizuoja miego ciklus. Informacija iš „Forerunner 35“ keliauja į išmaniajame telefone įdiegtą programėlę. Į laikrodį gauname žinutes, juo galime per nuotolį valdyti telefono muzikos grotuvą.

„Foreunner 35“ baterija be papildomos įkrovos veikia net 9 dienas. Tačiau įjungus GPS imtuvą šis laikas sutrumpėja iki maždaug 13 valandų.

Klauskite

Atsiliepimai

blog

visa master-card paypal webmoney paysera