Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Aprašymas

Aprašymas

Rinkinį sudaro laikrodis su stirnos motyvu ciferblate ir siganlinės oranžinės spalvos kišeninis peilis SWIZA.

Laikrodis
Šis laikrodis buvo sukurtas taip, kad būtų galima lengvai nuskaityti laiką net sutemus ar naktį, nenaudojant išorinių šviesos šaltinių, todėl laikrodis tinkamas medžioklei tamsiuoju paros metu.
Laikrodžio korpusas pagamintas iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno, su grūdinto stiklo ciferblatu. Kvarcinis mechanizmas, datos langelis, ciferblatas ir rodyklės su H3-GLTS apšvietimu užbaigia bendrą vaizdą.

„Capra“ laikrodžiai pažymėti kokybės ženklu „Pagaminta Vokietijoje“. Laikrodžių širdis - garsieji šveicariški kvarco mechanizmai „Ronda“, įmontuoti į vandeniui atsparų nerūdijančio plieno korpusą. Laikrodžių skaitmenys ir rodyklės apšviečiami H3-GTLS sistema, todėl jie lengvai nuskaitomi net visiškoje tamsoje.

Apšvietimo technologija „H3-GTLS“ yra kilusi iš angliško „GTLS - Gaseous Tritium Light Sources", tai yra ypatingai maži dujinio tričio šviesos šaltiniai. Patentuotos tričio dujų kapsulės „Trigalight“ skleidžia 100 kartų stipresnę šviesą, nei panašios šviesos sistemos, naudojamos laikrodžių ciferblatams apšviesti. „Trigalight“ kapsulės šviečia savaime ir nereikalauja jokių papildomų elektros šaltinių (baterijos, saulės energijos ar kt.).

- Korpuso skersmuo: 40 mm
- Atsparumas vandeniui: 100 m (5 ATM / 5 barai);
- H3-GLTS dujiniai šviesos šaltiniai;
- Ciferblatas: grūdintas stiklas;
- Korpusas; nerūdijantis plienas;
- Šveicariškas kvarco mechanizmas „Ronda“;
- Svoris su silikono / odos dirželiu: 60 g

Peilis
„Hunter“ kolekcijos kišeninis atlenkiamas peilis su praktiškais, atidaromais ašmenimis, skirtais medžioklei. Peilis turi 75 mm ilgio ašmenis su apsauginiu užraktu, peilį, pjūklą, erkių traukimo įrankį su didinamuoju stiklu, ylą su adatos akimi, butelių atidarytuvą su atsuktuvu Nr. 3 ir vielos lankstiklį, someljė kamščiatraukį, pincetą ir žiedinę kilpą. Revoliucinis, gerai apgalvotas 360° dizainas ergonomiškai optimaliai telpa rankoje. Įrankiai yra lengvai prieinami ir atidaromi su išpjovomis tiek dešiniarankiams, tiek kairiarankiams naudotojams. Kompaktiška konstrukcija pagaminta iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno 440/57 HRC (įrankiai ir plokštės), o visi metaliniai paviršiai yra poliruoti. Tvirtos rankenos kriaunos, pagamintos iš minkšto plastiko su neslystančiu paviršiumi, užtikrina optimalų sukibimą su ranka. Šveicarijoje pagamintas peilis pasižymi funkcionalumu ir maksimaliu saugumu.

Funkcijos:
- Ašmenys su apsaugine spyna (7,5 cm)
- Ašmenys lenkimui;
- Pjūklas;
- Erkių ištraukimo įrankis su didinamuoju stiklu
- Auskarų vėrimo yla su adatos akimi;
- Butelių atidarytuvas su atsuktuvu Nr. 3 ir vielos lankstikliu;
- Someljė kamščiatraukis;
- Pincetas;
- Žiedinė kilpa

Techninės specifikacijos:
- Ašmenų ilgis: 7,5 cm
- Rankenos ilgis: 9,5 cm
- Bendras ilgis: 17 cm
- Svoris: 130 g

Klauskite

Atsiliepimai

blog

visa master-card paypal webmoney paysera