Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Aprašymas

Aprašymas

„Ansmann HD150BS“ yra profesionalus, universalus, IP54 dulkėms ir purslams atsparus prožektorius ant galvos. Dėl ABS plastikinio korpuso, prožektorius užtikrina reikiamą tvirtumą ir malonų pojūtį. Dėl įmontuoto jutiklio abi rankos lieka laisvos, o šviesa visada yra tinkamoje vietoje.

Dėl labai nedidelio 87g svorio, priekinį prožektorių labai patogu nešioti net ir naudojant ilgą laiką. Šviesos diodą supa optinio reflektoriaus sistema, užtikrinanti didžiausią šviesos srautą, ir optimaliai nukreipia šviesą ilgam apšvietimo diapazonui. 45° reguliuojamas prožektoriaus galvos pasvirimo kampas užtikrina optimalų apšvietimąbet kokiose situacijose. „HD150BS“ turi tris skirtingus apšvietimo režimus, 100% didelės galios režimą, su kuriuo galite išnaudoti visą šviesos srautą, 30% režimą ir papildomus šviesos diodus artimam apšvietimo nuotoliui.

Techninės specifikacijos:
- Šviesos šaltinis: 5W LED ir papildomas 5mm LED šviesos diodas;
- Šviesos srautas: 150 liumenų
- 3 šviesos režimai: didelio galingumo režimas (100% ryškumas), ECO režimas (30% ryškumas) ir papildomi šviesos diodai artimam nuotoliui;
- 45° reguliuojamas pasvirimo kampas;
- Elastinga ir universaliai reguliuojama galvos juosta;
- Svoris: 87 g
- Atsparumas dulkėms ir purslams IP54;
- Malonus pojūtis ir tvirtumas dėl ABS plastiko;
- Ryškumo jutiklis automatiniam lygio reguliavimui.

Klauskite

Atsiliepimai

blog

visa master-card paypal webmoney paysera