Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Aprašymas

Aprašymas

Patogus ir tuo pačiu ryškus didelio našumo prožektorius. Dėka IP54 sertifikuotos apsaugos nuo dulkių ir vandens purslų, „T350FR“ idealiai tinka mobiliam naudojimui. Aviacijoje naudojamo aliuminio korpusas yra atsparus smūgiams iki 1 m aukščio. Aukštos kokybės medžiaga yra ypač atspari įbrėžimams, trinčiai ir korozijai, ir leidžia naudoti prožektorių pačiomis nepalankiausiomis sąlygomis. Šviesos šaltinis yra 5W LED su fokusuojamo reflektoriaus sistema, kuri, priklausomai nuo apšvietimo režimo, pasiekia apšvietimo diapazoną iki 110 m. Funkcijos: 100% šviesos srautas (300 liumenų), 20% šviesos srautas (60 liumenų) , jungikliu galima pasirinkti blykstę arba bepakopį pritemdymą. Baterija gali būti įkraunama naudojant standartinį USB laidą, jos veikimo laikas yra iki 5,5 valandos. Akumuliatoriaus įkrovimo būseną galima nuskaityti mygtuke integruotame ekrane.

Techninės specifikacijos:
- Šviesos šaltinis: 5W CREED LED šviesos diodas;
- 4 apšvietimo režimai: 100% šviesos srautas (300 liumenų), 20% šviesos srautas (60 liumenų), blykstė arba bepakopis pritemdymas;
- Šviesos srautas: 300 liumenų, 3000 liuksų;
- Šviesos spindulio nuotolis: iki 110 m
- Veikimo laikas: iki 5,5 val
- Apsaugos klasė: IP54
- Įkraunama ličio jonų baterija 3,7 V ir 700 mAh;
- Integruotas USB kištukas akumuliatoriaus įkrovimui;
- Matmenys: ilgis 9,4 cm, skersmuo 2,7 cm;
- Svoris: 104 g

Klauskite

Atsiliepimai

blog

visa master-card paypal webmoney paysera