Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Aprašymas

Aprašymas

Profesionalus 10 W LED žibintuvėlis M900P iš ANSMANN stebina optimaliomis korpuso proporcijomis ir neslidžiu paviršiumi. Lempos korpusas pagamintas iš tvirto ABS plastiko. Jo pranašumas yra tai, kad medžiaga šaltu oru taip neatšąla. Tai ypač optimizuoja ergonomiką ir patogumą dėvėti. Ilgai tarnauti nėra problemų, net esant žemai temperatūrai.

Su naujausia CREE 10 W LED technologija, itin efektyvia reflektoriaus sistema ir keturiomis mikrovaldikliu valdomomis šviesos funkcijomis, žibintuvėlis yra optimizuotas optimaliam šviesos srautui ir spindulių diapazonui. Padidinimo režimu galite pasiekti iki 240 m spindulio diapazoną, kad tamsoje matytumėte net tolimus objektus. Šviestuvas yra atsparus vandeniui iki 1 m gylio ir smūgiams iki 1 m aukščio. Tai maksimaliai padidina lempos tarnavimo laiką ir apsaugo lempą, jei ji įkristų į balą arba būtų naudojama, pavyzdžiui, stipriai lyjant.

TECHNINIAI DUOMENYS:
Šviesos šaltinis: 1x CREE didelio našumo LED, 10 W
Apšvietimo režimai: didelė galia (100 %), maža galia (ekologiška), pastiprinimas (laikantis jungiklis), blyksnis (ilgas paspaudimas)
Šviesos srautas: maks. 930 liumenų
Šviesos nuotolis: maks. 240 m
Apšvietimo laikas: max 20 val
Apsaugos klasė: IP67, atsparus smūgiams iki 1 m kritimo aukščio
Labai efektyvi reflektoriaus sistema, užtikrinanti optimalų šviesos srautą ir diapazono optimizavimą
Lempos galvutė pagaminta iš itin tvirto lėktuvo aliuminio, lempos korpusas iš tvirto ABS plastiko
Matmenys: ilgis 17,4 cm, Ø 4 cm
Svoris: 96 g (be baterijų)
įskaitant 4x AA 

Klauskite

Atsiliepimai

blog

visa master-card paypal webmoney paysera