Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Aprašymas

Aprašymas

Su šiuo prožektoriumi gausite nemažą dalį istorijos. Frenelio žingsninis lęšis buvo išrastas XIX a. ir iki šiol yra naudojamas švyturiuose. Dabar „Nextorch“ sujungė šį senovinį išradimą su modernia LED technologija ir sukūrė fokusuojamą prožektorių, kuris yra unikalus pasaulyje.

Dėl senos lęšių technologijos, „Nextorch P5A“ šviesa visada pasiskirsto absoliučiai tolygiai. Nėra dėmių, šešėlių ar tamsių kraštų. Jei anksčiau buvo reikalinga sudėtinga technologija, dabar pakanka šio 660 ANSI liumenų LED prožektoriaus. Fotografai taip pat giria natūralią Nextorch P5A šviesą. Natūrali šviesi Nextorch P5A spalva turi dar vieną didelį privalumą: akys ne taip greitai pavargsta. P5A yra vertingas palydovas, ypač stebint gamtą, ilgiems žygiams ar paieškoms.

Fokusuojamas LED prožektorius P5A veikia su 18650 baterija, kuri, žinoma, yra įtraukta į pristatymą. Jei nėra galimybės įkrauti P5A, galite įdėti ir įprastas CR123 baterijas. Nextorch P5A įkraunamas per integruotą USB prievadą, taigi jį galite įkrauti bet kur: automobilyje, mobiliojo telefono įkrovikliu ar nešiojamajame kompiuteryje.

Šviesos šaltinis: LED Cree XP-L, neutrali balta šviesa;
Šviesos srautas: 660 liumenų (aukštas), 30 liumenų (žemas),
Apšvietimo diapazonas: iki 220 m
Veikimo laikas: 4 valandos (aukštas), 32 valandos (žemas);
Šviesos režimai: 600 liumenų, 30 liumenų, stroboskopas, SOS;
Energijos šaltinis: 1x 18650 Li-Ion baterija (pridedama);
Patentuotas Frenelio objektyvas, užtikrinantis bepakopį fokusavimą ir optimalų šviesos paskirstymą;
Patentuota DUO-Switch technologija;
Atsparumas vandeniui IPX 4;
Atsparumas smūgiams:1 m
Matmenys: 14,6 x 34 x 26 cm
Svoris: 147 g

Klauskite

Atsiliepimai

blog

visa master-card paypal webmoney paysera