Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Aprašymas

Aprašymas

„Peltor“ – pirmaujantis klausos apsaugos priemonių gamintojas pasaulyje. „Peltor“ apsauginės ausinės jau seniai tapo standartu dirbant triukšmingoje aplinkoje ar užsiimant sportiniu šaudymu ar medžiokle.

„3M Peltor Tactical XP“ - profesionalios elektroninės ausinės. Į garso stiprumą reaguojanti elektroninė apsaugos sistema blokuoja stiprų garsą ir gali sustiprinti silpną: žingsnius, pokalbius ir kitus aplinkos garsus. Ši sistema realiuoju laiku reaguoja į garso pasikeitimą (pvz. šūvį). Patogus balsu valdomas meniu, kuriame reguliuojamos garso lygis, balansas, ekvalaizeris ir išorinio garso šaltinio garsas. Su automatinio išsijungimo funkcija. Išjungiant įsimenami nustatymai. Įspėjamasis signalas prieš išsikraunant baterijoms. Laidas prijungimui prie radijo stotelės.

Baterijos: 2x AA (pridedamos);
Apsaugos lygis (SNR): 31 dB
Baterijos veikimo laikas: apie 1000 val.
Izoliacija 31 dB
Svoris: 400 g 

Klauskite

Atsiliepimai

blog

visa master-card paypal webmoney paysera