Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Aprašymas

Aprašymas

„EraseXT“ šaudymo lazda, pagaminta iš 100% aliuminio, todėl labai lengva. Keturių kojų (dviejų atraminių kojų) dėka, taikymosi lazda pasiekia nepakartojamą stabilumo lygį, ypač kalvotoje ar sunkiai pereinamoje vietovėje. Priekinės ir užpakalinės kojos tvirtai remiasi į žemę, todėl be jokių problemų galima atlikti šūvius tolimais atstumais.

Du ginklo atraminiai paviršiai yra gumuoti, todėl ginklas neslysta. Galima sureguliuoti tiek putplasčio rankenas, tiek diržą. Lazdą galima papildomai stabilizuoti kojų diržu. Kojas galima padalinti paspaudimų sistema. Jei reikia, lazda taip pat gali būti naudojama kaip dvipodas arba monopodas.

Taikymosi lazdos aukštis reguliuojamas spaustukais. Ant kojų pateikiami matavimai, kurie padeda užfiksuoti lazdą tame pačiame aukštyje. Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas - spygliai su nuimamais guminiais dangteliais, užtikrinantys saugų sukibimą.

Medžiaga: 100% aliuminis
Reguliuojamos putplasčio rankenos
Dalijamos kojos su spragtelėjimų sistema
Teleskopinės kojos su užraktu
Spygliai ir guminės kojų apačios
Svoris: 1,25 kg
Ilgis: iki 175 cm, padalintas 90 cm

Klauskite

Atsiliepimai

blog

visa master-card paypal webmoney paysera