Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Aprašymas

Aprašymas

Novatoriška „Blaser“ kuprinė „HunTec Ultimate Expedition“ užtikrina saugų ginklų gabenimą ilgų pasivaikščiojimų metu. Išskleidžiamą ginklų laikiklį „Blaser“ sukūrė, remdamiesi praktine patirtimi, norėdami užtikrinti saugumą ir galimybę bet kuriuo metu pasiekti ginklą, kuris tuo pačiu metu yra optimaliai apsaugotas.

Išradinga nešiojimo sistema leidžia ergonomiškai perkelti ginklą tarp nešančio rėmo ir faktinės kuprinės, idealiai paskirstant krovinio svorį. Dėl gerai apgalvoto kuprinės skyrių išdėstymo, suspaudimo diržų ir priekinio bei viršutinio priėjimo prie jos turinio, sutalpinsite viską, ko gali prireikti kelyje.

Tyli ir vandenį atstumianti išorinė medžiaga, kurpinės spalva ir funkcijos, pritaikytos medžioklės poreikiams. Patvari „Cordura“ medžiaga kuprinės apačioje atstumia purvą ir drėgmę.

- Ergonomiška, reguliuojamo dydžio, orui pralaidi nešiojimo sistema su paminkštintu klubų diržu;
- Suspaudimo diržai su greitai atleidžiamais tvirtinimo elementais optimaliam pakuotės dydžiui;
- Hidratacijos sistema su kilpų angomis iš abiejų pusių ir paminkštintu hidratacijos pūslės skyriumi;
- Didelis krepšys drabužiams (80 x 60 cm);
- Apsauga nuo lietaus;
- „Molle“ kilpos;
- Patvarūs, mažai triukšmo keliantys užtrauktukai;
- Talpa: 43 l
- Išoriniai matmenys (IxPxA): 31 x 25 x 65 cm
- Svoris:3,3 kg

Klauskite

Atsiliepimai

blog

visa master-card paypal webmoney paysera