Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Aprašymas

Aprašymas

,,Nightforce NXS" optinių taikiklių serijos modeliuose naudojamos tik aukščiausios kokybės medžiagos, tiek mechaniniams, tiek optiniams komponentams. Taikiklių korpusai pagaminti iš kieto, didelio stiprio aliuminio lydinio, o sienelių storis yra 2 - 3 kartus storesnis nei yprastų optinių taikiklių, dėl to šie taikikliai gali atlaikyti net didžiausius įtempius, pvz., susidoroti su stipriais sukrėtimais ar temperatūros pokyčiais ir juos pašalinti nepakeičiant nustatymų. Siekiant užtikrinti kuo didesnį patikimumą net pačiomis nepalankiausiomis aplinkybėmis, gamintojai taikiklius testavo 20 metrų vandens gylyje, nuo -60 iki +120 laipsnių temperatūroje bei šoniniais smūgiais iki 1200 g jėgos. Lęšiai turi plačiajuostę daugiasluoksnę dangą, užtikrinančią maksimalų šviesos laidumą. Visi metaliniai komponentai yra juodi anoduoti. Užpildas: azoto dujos. Visi šios serijosoptiniai taikikliai turi perjungiamą, labai tiksliai ir smulkiai lazeriu išgraviruotą tinklelį. Skirtingai nuo vielos tinklelių, stikliniai tinkleliai neplyšta! Tiklelis yra antroje vaizdo plokštumoje. Maitinimo šaltinis: 3V ličio jonų baterija CR2032, veikimo laikas: iki 720 valandų. Visos šios savybės leidžia ,,NXS" modeliams patenkinti aukščiausius gamtos mylėtojų poreikius.

Nightforce NXS 5,5-22x56
Iš pradžių šis optinis taikiklis buvo sukurtas kariniam sektoriui. Jo praktiškas didinimo diapazonas, didelis matymo laukas ir atsparumas smūgiams daro taikiklį puikiu gamtos mylėtojo draugu. Pilnas 110 MOA aukščio reguliavimo diapazonas garantuoja tikslų smūgį dideliais atstumais.

Tinklelis: MOAR-T
Didinimo funkcija: 5,5-22x56
Išėjimo vyzdžio skersmuo: 10,2 - 2,5 mm
Matymo laukas (100m): 5,3- 1,4 m
Korpuso skersmuo: 30 mm
Ilgis: 386 mm
Svoris: 907 g

Klauskite

Atsiliepimai

blog

visa master-card paypal webmoney paysera