Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Aprašymas

Aprašymas

„MeoStar R2 PA“ - aukščiausios kokybės optinis taikiklis su patogiu ir itin tiksliu paralakso kompensavimu. Taikiklis specialiai sukurtas šaudyti tolimais atstumais ir medžioti kalnuose, užtikrina visada puikų smūgio tašką, veikia nuo 10 m atstumo.

Kaip ir visi kiti „R2“ modeliai, šis modelis sukurtas ypatingą dėmesį skiriant detalėms. Maksimalus šviesos pralaidumas ir didelis regėjimo laukas užtikrina itin ryškų kontrastą net sutemus ir prieblandoje. „Meostar R2“ turi specialią optinę dangą ir didelį apšviestų tinklelių pasirinkimą.

Šiame optiniame taikiklyje įrengta nauja funkcija - paralakso kompensavimas. Dabar galite nustatyti paralaksą nuo 10 metrų iki begalybės ir taip pasiekti geresnį fokusavimą taikantis dideliais atstumais. Naujasis „MeoStar R2“ pasižymi itin didele vaizdo raiška ir puikiu kontrastu, skirtu naudoti esant prastoms apšvietimo sąlygoms. Didinimo funkcija suteikia lankstumą, kurio reikia norint saugiai taikytisi trumpais ir tolimais atstumais. Tai reiškia, jog šis optinis taikiklis yra lengvai pritaikomas įvairiems ginklams ir naudojamas daugelio rūšių medžioklei.

Su pavaža
Tinklelis: 4LP / 4K / BDC / BDC-3 (pasirinktinai)
Objektyvo filtro sriegis: M59x0,75
Korpuso skersmuo: 30 mm
Tinklelis 2-oje vaizdo plokštumoje
Dioptrijų reguliavimo diapazonas: +/– 3 dpt.
Šviesos pralaidumas dienos šviesoje: 94,5%
Šviesos pralaiduma prieblandoje: 92%
Paralakso kompensacija: nuo 10 m iki begalybės

Didinimo funkcija: 2,5-15x56
Išėjimo vyzdžio skersmuo: 11,2 - 3,8 mm
Saulėlydžio veiksnys: 11,8 - 29
Matymo laukas (100m): 14,9 - 2,5 m
Ilgis: 352 g  
Svoris: 682 g

Klauskite

Atsiliepimai

blog

visa master-card paypal webmoney paysera