Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Aprašymas

Aprašymas

„Burris XTR II 5-25x50“ su 5x didinimo funkcija ir universaliu MOA F tinkleliu, leidžia be problemų pasiekti taikinius dideliais atstumais. Šis optinis taikiklis sukurtas specialiai F klasės varžyboms ir kitoms nuotolinio šaudymo rūšims.

Tinklelis su kryžiumi pirmoje vaizdo plokštumoje leidžia tinklelį padidinti arba sumažinti pagal didinimo koeficientą. Ergonomiškas šoninis fokusavimas ir artimas paralakso reguliavimas (nuo 46 metrų iki begalybės) užtikrina didesnį tikslumą tolimais atstumais. Dėl didelės skiriamosios gebos, taktinio tinklelio ir nustatymo mygtukų, žymiai supaprastinamas taikinio atpažinimas ir vėjo bei aukščio reguliavimas.

„Hi-Lume“ daugiasluoksnė lęšių danga užtikrina aukštą našumą esant blogoms apšvietimo sąlygoms, o apšviestas tinklelis sumažina taikinio nustatymo laiką bet kokiomis apšvietimo sąlygomis. Galima pasirinkti 11 ryškumo lygių, nuo naktinio matymo iki silpnos ir dienos šviesos. Azotu užpildytas korpusas apsaugo nuo rūko, šalčio ir lietaus.

Vidinės optinio taikiklio dalys palaiko pastovų sąlyčio tašką visoje didinimo srityje, net esant smūgiams ir vibracijoms. Tai reiškia, kad „XTR II 5-25x50“ galima naudoti su dideliais kalibrais.

Tinklelis: G2B Mil-Dot / SCR
Vaizdo plokštuma: 1-oji vaizdo plokštuma
Objektyvo skersmuo: 50 mm
Išorinis okuliaro skersmuo: 44,25 mm
Didinimo funkcija: 5-25x
Išėjimo vyzdžio skersmuo: 10 - 2 mm
Matymo laukas (100m): 7 - 1,4 m
Korpuso skersmuo: 34 mm
Ilgis: 414 mm
Svoris: 910 g

Klauskite

Atsiliepimai

blog

visa master-card paypal webmoney paysera