Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Aprašymas

Aprašymas

„Buchter Wild Attractant“ koncentratas buvo išbandytas keliuose medžioklės plotuose ir kaskart sulaukė didelės sėkmės medžioklėje. Tai natūralus atraktantas, turintis biologiškai aktyvių aromatų visiems vietiniams plėšrūnams. Praktiniško buteliuko dėka, jauką galima lengvai naudoti bet kurioje vietoje: nesvarbu, ar jis būtų sumaišytas su kukurūzais šėrimo vietoje, ar purškiamas ant medžių ir krūmų.

Buchter jaukas yra labai koncentruotas ir efektyviai veikia dėl sukuriamo nenugalimo poveikio. Jis pagamintas pagal aukščiausius kokybės standartus ir pritraukia žvėris dideliais atstumais.

Galimi 3 skirtingi „skoniai“:
- Kukurūzai - tauriesiems elniams, danieliams, stirnoms, šernams, lapėms, barsukams, usūriniams šunims.
- Triufeliai - tauriesiems elniams, danieliams, stirnoms, šernams, lapėms, barsukams, usūriniams šunims.
- Skumbrė - šernams, lapėms, barsukams, meškėnams.

Naudojimas:
Į švarų 10 litrų kibirą 2/3 pripilkite pašaro (pvz., kukurūzų, kviečių ir pan.), ir įpilkite 25 ml BUCHTERjauko (prieš tai gerai suplakite) vienam kilogramui pašaro, ir sumaišykite. Tada 2–3 valandas palikite, kad koncentrato aromatas gerai įsigertų į pašarą. Tuomet pašarą galite nešti į šėryklas - geriausia jauku praturtintą pašarą užkasti maždaug 10–15 cm žemėje ir iškastą skylę užpilti dirvožemiu. Jauką taip pat galima purkšti norimose vietose maždaug (25 ml koncentrato 1 litrui vandens).

Klauskite

Atsiliepimai

blog

visa master-card paypal webmoney paysera