Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Aprašymas

Aprašymas

130-ųjų metinių proga ,,DIANA" demonstruoja naujos išvaizdos klasiką. ,,Diana 34 Classic" pneumatinio šautuvo elegantiškos linios ir profesionali išvaizda padaro šį modelį puikaus, klasikinis dizaino etalonu. 34 serija daugelį metų buvo labai vertinama visame pasaulyje. Taigi savaime suprantama, kad 34 sistema yra ir „Diana 34“ EMS pagrindas. EMS reiškia „lengvą modulinę sistem`“ ir siūlo didelį lankstumą. Visiškai pakeistas užtaisymo mechanizmas: dviejų dalių užtaisymo svirtis yra sutvirtinta polimeriniu įdėklu, kuris užtikrina pastebimai geresnius šovinio įstūmimo į vamzdį rezultatus.

Perlaužiamo vamzdžio pneumatinis šautuvas turi klasikinę buko medienos buožę. Modelyje yra keičiamas galinis taikiklis ir vamzdis su 1/2 "UNF sriegiu kompensatoriui. Frezuota 11 mm prizmės pavaža tiks optinio taikiklio tvirtinimui.

Sistema: spyruoklinė
Kalibras; 4,5 mm
Vamzdžio ilgis: 495 mm
Bendras ilgis: 1155 mm
Svoris: 3,2 kg
V1 = 170 m/s

Klauskite

Atsiliepimai

blog

visa master-card paypal webmoney paysera