Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Aprašymas

Aprašymas

Kvadratinis rėmas ir guminės, reguliuojamos ir plonos kojelės suteikia „WX ALFA“ akiniams klasikinį stilių. Akiniai turi nuimamus šoninius skydelius, kuriuos lengva pritvirtinti arba nuimti. „WX ALFA“ idealiai tinka visiems, kurie nori maksimalios apsaugos, tinkamumo kasdieniam naudojimui ir didelio dėvėjimo komforto.

„CAPTIVATE™“ poliarizuoti vario spalvos lęšiai palvos tolygiai paskirsto spalvas akyje, o mėlyną šviesą sumažina, kad būtų pasiektas didesnis spalvų sodrumas raudonose, geltonose ir žaliose srityse, taip pat suintensyvinami geltoni atspalviai. Taip sumažėja akinimas, pagerėja kontrastai ir spalvos lauke. Lęšiai puikiai veikia esant ryškiai saulės šviesai, besikeičiančioms apšvietimo sąlygoms, debesuotomis/apniukusiomis dienomis, sportuojant lauke, įprastoje dienos šviesoje ir žvejojant sekliuose vandenyse.

Klauskite

Atsiliepimai

blog

visa master-card paypal webmoney paysera