Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Aprašymas

Aprašymas

Kai norite kažko daugiau nei paprastos gertuvės, „Klean Kanteen TKWide 946 ml“ yra pirmas pasirinkimas Jums. Ši vakuuminiu būdu izoliuota gertuvė yra puikus pasirinkimas ilgoms kelionėms automobiliu, vėlyvoms vakarinėms sesijoms biure ar ilgoms dienoms mokykloje - tik vienas ar du užpildymai padės Jums išlikti hidratuotiems ir laimingiems visą dieną. Patvari dvigubų sienų konstrukcija ir vakuuminė izoliacija išlaikys Jūsų mėgstamus gėrimus tiek šiltus, tiek šaltus, kiek tik Jums patinka.

Gertuvė karštį išlaiko iki 22 valandų, o šaltus gėrimus - iki 75 valandų. Korpusas pagamintas iš aukštos kokybės, 18/8 maistinio nerūdijančio plieno be BPA ir kitų toksinų. Kadangi pats nerūdijantis plienas yra saugus, gertuvės vidinės dalies nereikia papildomai dengti plastikiniu ar epoksidiniu sluoksniu - tai vienas pagrindinių skirtumų nuo aliuminio gertuvių.

Patvari, dvigubų sienų konstrukcija ir vakuuminė izoliacija
Išsaugo turinį karštą iki 22 valandų, šaltą - iki 75 valandų
100% nerūdijančio plieno vidus
Tinka dideliems ledo kubeliams
Talpa: 946 ml
Spalva: violetinė.

Klauskite

Atsiliepimai

blog

visa master-card paypal webmoney paysera