Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

grąžinimo sąlygosgrąžinimo
sąlygos

Grąžinimo sąlygos

1. Tinkamos kokybės Specialios prekės – ginklai, ginklų priedėliai ir šaudmenys, kuriems įsigyti reikalingas leidimas, yra nekeičiamos ir negrąžinamos remiantis LR CK šeštos knygos XVIII1 skyriaus nuostatomis ir LR Vyriausybės 2014 m. liepos 22 d. įsakymu  Nr. 738 ,,Dėl mažmeninės prekybos taisyklių patvirtinimo“.

2. Prekės, kurios buvo gaminamos pagal Pirkėjo individualų užsakymą arba yra akivaizdžiai jam pritaikytos, arba kurios dėl savo prigimties po jų pateikimo Pirkėjui prarado prekines savybes, yra greitai gendančios arba baigiasi jų galiojimo laikas, yra negrąžinamos.

3. Visų kitų parduotų prekių trūkumai šalinami, nekokybiškos prekės keičiamos ir grąžinamos vadovaujantis LR CK šeštos knygos XVIII1 skyriaus nuostatomis.

4. Norėdamas grąžinti prekę(-es) remiantis LR CK 6.362 straipsnio nuostatomis, Pirkėjas gali tai padaryti per 14 (keturiolika) dienų nuo prekių pristatymo Pirkėjui dienos, užpildydamas Prekių grąžinimo aktą.

5. Pirkėjui grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:
   5.1. grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje (su instrukcija ir garantiniu talonu, jei jie buvo pristatyti su preke);
   5.2. prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;
   5.3. prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė);
   5.4. grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo;
   5.5. gražinant prekes būtina pateikti PVM sąskaitą faktūrą, kuri buvo gauta kartu su siunta, arba kitą prekės pirkimą iš Pardavėjo patvirtinantį dokumentą

6. Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko 7.3.-7.5 p. nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.

7. Prekės grąžinimo atveju Pardavėjas įsipareigoja Pirkėjui pinigus už grąžintą prekę pervesti tik atlikus grąžintos prekės įvertinimą. Pinigai pervedami tik į mokėtojo sąskaitą.

8. Grąžinant gautą ne tą prekę ir/ar nekokybišką prekę, Pardavėjas įsipareigoja atsiimti tokias prekes ir jas pakeisti analogiškomis tinkamomis prekėmis. Tuo atveju, kai Pardavėjas neturi pakeitimui tinkamų prekių, Pirkėjui grąžinama sumokėta suma.

9. Už gražinamos prekės komplektaciją atsako Pirkėjas.

10. Prekės grąžinamos adresu UAB „Getbex“, Kalvarijų g. 21, Vilnius LT-09313. Už prekių grąžinimą, išskyrus kai gautos ne užsakytos prekės, moka Pirkėjas.

11. Vartojimo ginčus neteismine tvarka sprendžiantis subjektas: Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba, adresas Vilniaus g. 25, Vilnius LT-01402, www.vvtat.lt

Kontaktai
Kontaktai
Parduotuvės Lietuvoje

+370 655 28356
info@getbex.com

Turite klausimų

Turite klausimų?
Nežinote ką geriau pasirinkti? Reikia patarimo?

Klauskite!

klausti
visa master-card paypal webmoney paysera