Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

prekių pristatymo sąlygosprekių pristatymo
sąlygos

Prekių pristatymo sąlygos

1. Pirkėjas, užsakymo metu pasirinkęs prekių pristatymo paslaugą, įsipareigoja nurodyti tikslią prekių pristatymo vietą.

2. Jei Pirkėjas pageidauja prekes atsiimti Pardavėjo prekių atsiėmimo taške, sistemoje privaloma nurodyti pageidaujamą UAB „GetBex“ prekių atsiėmimo tašką.

„GetBex“ parduotuvės

Kalvarijų g. 21, Vilnius
Darbo laikas:
Darbo dienomis: 10:00 - 19:00
Šeštadienį: 10:00 - 16:00
Sekmadienį: nedirbame

PC ,,Bruklinas"
Pramonės g. 6, Šauliai

Darbo laikas:
Darbo dienomis: 10:00 - 20:00
Šeštadienį: 10:00 - 19:00
Sekmadienį: 10:00 - 18:00

3. Jei Pirkėjas pageidauja prekes atsiimti per siuntų savitarnos terminalą (Paštomatą), sistemoje privaloma pasirinkti pageidaujamą terminalą.

4. Prekės pristatymo terminas yra nurodytas prekės aprašyme. Jei prekės nėra Pardavėjo sandėlyje ir ji yra užsakoma, dėl tikslaus pristatymo termino Pardavėjas įsipareigoja susisiekti su Pirkėju šio nurodytais kontaktiniais duomenimis. Visais atvejais patvirtinimas apie užsakymo vykdymą Klientui siunčiamas tik gavus apmokėjimą į UAB ,,Getbex“ sąskaitą. 

5. Asmeniui, atsiimančiam prekę iš Pardavėjo, privaloma pateikti galiojantį Asmens tapatybės dokumentą. Prekė įteikiama tik ją sistemoje pirkusiam asmeniui.

6. Pirkėjas sutinka, jog išimtiniais atvejais prekių pateikimas gali vėluoti dėl nenumatytų, nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių. Tokiu atveju Pardavėjas įsipareigoja nedelsiant susisiekti su Pirkėju ir suderinti prekių pateikimo sąlygas.

7. Prekių pristatymo metu Pirkėjas privalo kartu su kurjeriu arba Pardavėju patikrinti siuntos pakuotės būklę ir prekių kiekį. Pirkėjas, pristatymo metu pastebėjęs pakuotės pažeidimus, privalo informuoti kurjerį arba Pardavėją. Neatlikus šių veiksmų, Pardavėjas yra atleidžiamas nuo atsakomybės prieš Pirkėją dėl prekių pažeidimų, susijusių su pakuotės pažeidimais, kurių Pirkėjas nepažymėjo prekės pristatymo dokumente.

8. Prekės, kurias įsigyti gali tik pilnamečiai asmenys, gali būti atsiimamos UAB ,,Getbex“ prekių atsiėmimo punktuose arba kurjerio pagalba pristatomos į namus. Atsiimant prekę privaloma pateikti tapatybę ir amžių įrodantį asmens dokumentą.

Licencijuojamos prekės

9. Licencijuojamos prekės Pirkėjo atsiimamos pasirinktame UAB ,,Getbex“ prekių atsiėmimo punkte.

10. Asmeniui, atsiimančiam specialią prekę iš Pardavėjo, privaloma pateikti galiojančio Asmens tapatybės dokumento ir Leidimo Licencijuojamai prekei originalus. Prekė įteikiama tik ją sistemoje pirkusiam asmeniui. Jeigu Licencijuojama prekė perkama juridinio asmens, įgaliotam asmeniui, atsiimančiam prekę iš Pardavėjo, privaloma pateikti galiojančio Asmens tapatybės dokumento, Leidimo Licencijuojamai prekei įsigyti ir įgaliojimo originalus.

Kontaktai
Kontaktai
Parduotuvės Lietuvoje

+370 655 28356
info@getbex.com

Turite klausimų

Turite klausimų?
Nežinote ką geriau pasirinkti? Reikia patarimo?

Klauskite!

klausti
visa master-card paypal webmoney paysera