Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Aprašymas

Aprašymas

„GECO Gold“ linijos žiūronai - tai absoliuti „Premium“ klasė. HD stiklo optinis dizainas kartu su moderniausia daugiasluoksne danga sukuria didžiausias optines vertes šviesos pralaidumo, regėjimo lauko, vaizdo krašto ryškumo, artimo fokusavimo ir spalvų perteikimo atžvilgiu. Dėl hidrofobinės ,,GECOdrop" dangos žiūronai yra atsparūs nešvarumams ir vandeniui. Naujas, aukštos kokybės, ypač ergonomiškas dizainas. Magnio korpusas, dengtas magnio tiltelis ir aukštos kokybės besisukantys aliuminio akių antgaliai sukuria maksimalų tvirtumą ir minimalų svorį. Dioptrijų reguliavimas integruotas į centrinį fokusavimo ratą. Žiūronai prostatomi su laikikliu, nešiojimo diržu ir dėklu.

,,GECO Gold 8x42" žiūronai sujungia puikią ergonomiką, kompaktiškumą ir aukščiausio lygio optinį našumą. Tai idealus kompanionas sėlinimui ir kitoms medžioklės rūšims.

Didinimo funkcija: 8x
Objektyvo skersmu: 42 mm
Išėjimo vyzdžio skersmuo: 5,25 mm
Saulėlydžio veiksnys: 18,33
Matymo laukas (1000m): 125 m
Artimiausias fokusuojamas atstumas: 2 m
Svoris: 830 g

 

Klauskite

Atsiliepimai

blog

visa master-card paypal webmoney paysera