Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Aprašymas

Aprašymas

3 dalių „WALD & FORST“ kaulų pjūklo ir žvėrienos dorojimo rinkinys yra nepakeičiamas palydovas medžioklėje. Du aštrūs peiliai su „Droppoint“ arba „Skinner“ formos ašmenimis ir metalinis pjūklas yra tvarkingai laikomi tvirtame nailoniniame diržo dėkle, todėl įrankiai visada yra po ranka. Visi trys lizdai yra pritvirtinti spaustukais, todėl niekas negali atsitiktinai iškristi. Diržo dėklas metaliniu segtuku gali būti pritvirtintas prie bet kokio diržo ar juosmens.

Įrankių rankenos pagamintos iš signalinės oranžinės spalvos plastiko ir turi neslystančius TPR guminius intarpus, užtikrinančius saugų darbą net ir šlapiomis rankomis. Peilių rankenos turi didelę angą dirželiui pritvirtinti.

- Ašmenys pagaminti iš 420 nerūdijančio plieno ir turi satino dangą.
- Kaulų pjūklas: tvirtas, 28 cm ašmenys ir ergonomiškos formos rankena, kuri patogiai telpa rankoje.
- Peilis su „Drop-Point“ formos ašmenimis: tvirtas, 10 cm ašmenys su briaunuota nykščio atrama galinėje ašmenų dalyje. Šiek tiek gumbuota rankena, skirta darbui be nuovargio.
- Lupimo peilis: tvirtas, 10 cm ašmenys su kabliuku ir dantyta nykščio atrama. Šiek tiek gumbuota rankena, skirta darbui be nuovargio.

Ašmenų plienas: nerūdijantis 420;

Ašmenų ilgis: peiliai - po 10 cm / pjūklas - 28 cm;
Rankenos medžiaga: polipropilenas (signalinė oranžinė) su TPR intarpais (juoda);
Bendras ilgis: peiliai - po 22 cm / pjūklas - 36 cm;
Bendras svoris: apie 940 g

Klauskite

Atsiliepimai

blog

visa master-card paypal webmoney paysera