Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Aprašymas

Aprašymas

„Ledlenser P14“ prožektorius įtikina kaip galingas ir universalus, su išskirtine šviesos kokybe. Tvirtas aliuminio korpusas ir aukščiausios klasės auksiniai kontaktai užtikrina ypač ilgą tarnavimo laiką.

„P14“ yra trys apšvietimo lygiai, kuriuos galima perjungti naudojant galinio dangtelio jungiklį. Aukštu režimu prožektorius pasiekia 800 lm šviesos srautą ir iki 350 m šviesos diapazoną, o prožektorius šviesos išeiga yra 40 lm žemiausiu lygiu. Be to, apšvietimo trukmė čia siekia iki 50 valandų.

Dėl lempos galvutės fokusavimo sistemos, galimas laipsniškas perėjimas nuo vienalytės artimos prie ryškiai sufokusuotos tolimosios šviesos. Prožektorius maitinamas 4x Mignon baterijomis (AA), kaip altermnatyva gali būti naudojamos AA NiMH įkraunamos baterijos (nepridedamos).

- Šviesos diodas: LED
- Šviesos srautas: iki 800 lm
- Veikimo laikas: iki 50 val.
- Šviesos spindulio nuotolis: iki 350 m
- Šviesos režimai: 3 apšvietimo lygiai
- Energijos šaltinis: 4 mignon baterijos (AA) - alternatyva: AA NiMH įkraunamos baterijos
- Apsaugos klasė IP54
- Medžiaga: aliuminis;
- Matmenys (IxPxA): 213x47x34 cm
- Svoris su baterijomis: 350 g
- Komplekte yra diržo maišelis ir riešo dirželis.

Klauskite

Atsiliepimai

blog

visa master-card paypal webmoney paysera